Inny poziom komfortu. Pokochaj swoje mieszkanie

Przeprowadzasz się? A może robisz remont? Doskonale znamy to uczucie ekscytacji. W końcu wielokrotnie wraz z naszymi klientami uczestniczyliśmy w procesie tworzenia nowoczesnych loftowych wnętrz, które można pokochać od pierwszego wyobrażenia. Ale to nie koniec.

Lata doświadczeń pokazały nam, że początkowa ekscytacja może zamienić się w stres związany z pakowaniem, rozpakowywaniem, przekładaniem i układaniem. Dlatego proponujemy usługę, w której wszystkie te rzeczy zrobimy za Ciebie.

Dajemy więcej niż remont 

Jeśli czytając o wspomnianym „pakowaniu, rozpakowywaniu, przekładaniu i układaniu” przypominasz sobie swoje wcześniejsze doświadczenia i wiesz, jak wpłynęło to na Twoje nerwy, to nie musisz się już kłopotać. Dzięki naszej usłudze Inny poziom komfortu unikniesz wszystkich koniecznych, ale mało przyjemnych prac. Wyręczymy Cię w:

  • segregacji rzeczy
  • pakowaniu ubrań, książek i innych osobistych przedmiotów
  • wyniesieniu mebli oraz innych sprzętów domowych

Na takie działania mamy konkretny plan. Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria do pakowania, prace prowadzimy systematycznie i organizujemy wszystko tak, by wszystko odbyło się sprawnie i szybko.

Staramy się, by na ten czas w Twoim domu nie panował rozgardiasz, a po podłodze nie walały się niepotrzebne rzeczy, z którymi nie za bardzo wiesz, co zrobić.

Ty wypoczywasz…

Nie ma znaczenia, czy na czas remontu wypoczywasz nad morzem, w ośrodku SPA, czy też po prostu chwilowo przeniosłeś się do mieszkania teściów lub znajomych. W każdym wypadku można uznać to za wypoczynek, bo nie musisz się martwić tym, co dzieje się z twoimi rzeczami i, czy gdziekolwiek znajdzie się dla nich miejsce.

Organizacja przeprowadzki lub prac remontowych obejmuje także profesjonalne magazynowanie wszystkich przedmiotów i mebli. Rzecz jasna, każda z nich zostanie potraktowana należycie, zgodnie z Twoimi wytycznymi. Każdy mebel zostanie zabezpieczony tak, by podczas transportu i magazynowania „włos mu z głowy nie spadł”. Szkła, porcelana, cenne obrazy, antyki, sprzęt elektroniczny? Nie ma problemu.

Zabezpieczymy także dokumenty – i przed zniszczeniem, i przed wścibskimi oczami osób trzecich. Gwarantujemy, że nikt nie będzie miał dostępu do Twoich osobistych rzeczy. Po prostu nam zaufaj i się zrelaksuj.

… my tworzymy wnętrze dla Ciebie

Gdy Twój dom jest już gotowy, wnosimy wszystkie rzeczy i układamy je dokładnie tam, gdzie jest ich miejsce. Po raz kolejny ważny jest Twój głos i to, jak chcesz poukładać swój dobytek. Rozlokujemy wszystko tak, byś nie miał problemu z używaniem swoich rzeczy.

Dzięki temu, że rozpakowywanie idzie nam tak samo szybko, jak pakowanie, bardzo szybko będziesz mógł wprowadzić się i po prostu zacząć mieszkać. Wystarczy powiedzieć „nie” półśrodkom, mieszkaniu z kartonami, odkładaniu rozpakowywania „na kiedyś”, miotaniu się pomiędzy na wpół wypakowanymi ubraniami, nerwowym szukaniu ulubionej książki lub tego konkretnego kubka do herbaty.

Pokochaj swoje mieszkanie, a ono odwdzięczy Ci się przytulną atmosferą, z naszą (nie)małą pomocą.