SPRAWIMY, ŻE ZAKOCHASZ SIĘ W SWOIM
WNĘTRZU

Projektowanie i Aranżowanie Wnętrz komercyjnych i prywatnych

Tworzymy wnętrza pod klucz zgodnie z aktualnymi trendami oraz jesteśmy w stanie elastycznie wpleść nasze autorskie rozwiązania meblowe do już istniejących przestrzeni, uwzględniając ich charakter, rozkład oraz specyfikę.

Profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście

Dzięki doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie precyzyjnie planować harmonogram i wycenę realizacji, optymalizując ich koszt. Naszą zasadą jest uczciwość oraz przejrzystość współpracy. Decydując się na podjęcie z nami współpracy, zyskasz gwarancję, że Twój projekt zostanie wykonany w sposób precyzyjnie dostosowany do Ciebie i Twojej firmy.

DOSTARCZAMY KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA PROJEKTOWE.

Dzięki naszemu holistycznemu podejściu tworzymy nowoczesne, funkcjonalne, przyjazne oraz spójne wizualnie przestrzenie biurowe, restauracyjne i handlowe, a także miejsca spotkań towarzyskich. Nasze projekty powstają w duchu Resimercial Design.

O mnie

Mamy przyjemność zarekomendować firmę NAKATO, jako doskonałego współpracownika.
Usługi na każdym etapie współpracy były świadczone terminowo i z pełnym profesjonalizmem, co wyczerpało nasze oczekiwania. Firma Nakato uwzględniała nasze życzenia, nadając im cechy indywidualnego.

Justyna Kałuża
Projects Development Director

Właściciele firmy Nakato są wiarygodni, dyspozycyjni, z dużym doświadczeniem w branży projektowo-meblarsko-budowlanej. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę, potencjał ludzki. Wszystkie pracy przebiegały sprawnie, z dużą starannością oraz terminowo.
Zobacz rekomendację >>

Jacek Zengteler
Członek zarządu

Niniejszym rekomendujemy firmę Nakato, jako doskonałego wykonawcę indywidualnych potrzeb wymagającego klienta. Opinię tę potwierdza nasza współpraca przy realizacji powierzchni centrum florystycznego.
Zobacz rekomendację >>

Flora Point

Szybka metamorfoza nowoczesnego wnętrza >>

Odświeżenie wnętrza lub nadanie mu konkretnego charakteru nie zawsze wymaga czasochłonnych prac renowacyjnych. Stylowy wygląd mieszkaniu można nadać dzięki nowoczesnym dodatkom do wnętrz. W ten sposób sprytnie ukryjemy także niewielkie, ale szpecące mankamenty. Pomoże nawet prosty regał, lustro w złotej ramie lub czarny industrialny wieszak.

Złote dodatki w nowoczesnych wnętrzach >>

Złote dodatki do nowoczesnych wnętrz pięknie rozświetlają pomieszczenia, ożywiają je i nadają charakteru. Złoto to w końcu nieśmiertelny element dekoracji, król zdobnictwa i ornamentyki, nie tylko w przypadku wyrobów jubilerskich. Nierozerwalnie łączy się ze stylem glamour, ale dobrze wypada również w otoczeniu naturalnych materiałów.

Złote dodatki w łazience >>

Trendy łazienkowe przychodzą i odchodzą, tak jak wiele nurtów dekoracji wnętrz. Są jednak elementy, które doskonale wpisują się w każde otoczenie – eleganckie i ponadczasowe, nadające każdemu wnętrzu odrobinę luksusu. W łazience taką rolę mogą pełnić złote dodatki, które cieszą się niesłabnącą popularnością już od lat.

Spełnij marzenia o wyjątkowym wnętrzuZapytaj o ofertę